stylowe-bransolety.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na bok na korzyść zagranicznych nowości. Często mówi się że polska moda w zestawieniu do innych regionów jest na tyłach, ale gdyby jednak przypatrzeć się temu akuratniej polscy handlowcy są w stanie przedstawić polskim klientom godne uwagi projekty!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów do wysokich lotów materiały. Gdzie jest bariera konsumentów? Brak odpowiednich kompetencji projektantów czy klienci są zbytnio wymagający w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż firmy międzynarodowe dostając tym samym o wiele mniej czasu na podbicie rynku. Klienci widząc że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki przodują w rankingach oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonego płaszcza, czy innej części garderoby ludzie nie muszą pozyskiwać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy sprawdzić regionalny asortyment.

Reasumując postarajmy się zaakceptować i polubić to co nasze! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę tutejszym projektantom ale też innym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety

Kategorie: posty