slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Opublikowane przez admin w dniu

Czy znacie trzy podstawowe słowa przedstawiające typową damę? Ja znam: milość, rodzina oraz ubrania. Co ukrywa się pod podanymi nazwami? Jakich doznań pragną panie? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym się borykają ? Czego nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w świecie kobiety. Postarajmy się je zrozumieć. Jak widzi samą siebie kobieta, a widzi ją płeć silna? Czego oczekują obie strony? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Większość lubi kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednakże nie przyjmują zachowania na zabój zaabsorbowanego „sługi”. Jak często mawiają z jednej strony potrzebują tkliwości, zaangażowania w uczuciach, jednak w drugiej połowie skrycie marzą o tym ażeby obecny partner od czasu do czasu stawiał opory, bywał niedostępny. Jakie z tego wnioski? Damy na przekór pozorom również lubią zdobywać, bo kogo satysfakcjonuje w pełni łatwo osiągnięta rzecz, a co dopiero więź czy też uwaga kogoś drugiego? Rzecz jasna, że nie. Tak więc w jaki spsób sprostać oczekiwaniom wyjątkowych kobiet? Jak sprawić by bywać na pozycji lidera?
Dbaj o nią w sposób jaki pragnie, obserwuj jej mniejsze czy wielkie potrzeby, ażeby wiedzieć które z nich są najistotniejsze i na nich skup się najbardziej, zwyczaj bywania niedostępnym wypracujesz dyskutując z wybranką. Pamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź należy pielęgnować najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy późno po prostu gaśnie. To właśnie czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna

Kategorie: posty