producenci-dodatkow.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Wyroby jubilerskie sztuczne, czy też złote? Które wybieramy najczęściej? Ta walka ma miejsce stosunkowo długo w tej branży. Dziś postaramy się odpowiedzieć na ten temat. Nie mniej zagadnienie nie jest takie łatwe jak się wydaje. Te typy wyrobów złotniczych posiadają liczne mankamenty, ale również i liczące się pozytywne aspekty noszenia.
Biżuteria prawdziwa – najczęściej robi się takie modele z czystego srebra. Z tego powodu pozostaje sporo więcej warta. Produkuje się taką biżuterię galwanizując rudy złota. Pozostaje znacznie bardziej prestiżowa i dokładnie z tej przyczyny regularnie kupują ją klienci z klasy średniej. Także znaczące jest miejsce jej sprzedaży, zwykle pozostają to galerie złotnicze. Pozostaje odpowiedni wystawiona w oświetlonych, witrynach. Podczas jej nabywania zazwyczaj dostaniemy eleganckie pudełeczko. W takim salonie obsługa klienta na pewno będzie milsza oraz lepszej klasy. Biżuteria prawdziwe o czym również nie należy pamiętać, nie uczulają.
Biżuteria sztuczna – jest z reguły robiona ze połączenia pospolitych metali, a plateruje się ją niewielką warstwą złota. Te modele w miarę w niekrótkim czasie rysują się i ludzie pozbywają się ich. Ich najwybitniejsza zaleta to Z pewnością niska cena produkcji. Ze smutkiem uważamy, że potrafi wywoływać uczulenia, z reguły modele z zawartością miedzi. Co najistotniejsze modele sztucznej biżuterii są niezwykle śliczne z uwagi na mieszankę, zwyczajnie stanowczo łatwiej ją wyprodukować. Zestawy W tym przypadku z reguły złożone są z 2 części – kolczyków i naszyjnika.
Podsumowując biżuteria prawdziwa jest lepiej wykonana, a także nie uczula. Jednak pozostaje poważnie droższa, co więcej nie ściera się po krótkim czasie użycia jak sztuczna. Z kolei kolekcje biżuterii platerowanej pozostają ładniejsze i tańsze. Który typ jest lepszy? Oczywiście sztuczna.

Producenci dodatkow

Kategorie: posty