ekskluzywne-bransoletki.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Portale plotkarskie czy poradniki tworzone są w głównej mierze z myślą o kobietach oraz są wskazane dla czytelniczek. Dlaczego tak się dzieje skoro moda męska jest równie ciekawa w swoich dziedzinach?
Już dawno temu przyjęto że moda stworzony jest dla kobiet. Przyjęto również, że mężczyźni nie są chętni do pogawędek na temat ubioru czy też wyglądu. Damy uważają że nie warto pytać faceta o to co założy na siebie, ma ubrane, będzie zakładał.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że faceci bardzo lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi zdobyczami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest czymś obcym! Pomówmy więc o stylu mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w naszym kraju ma się dobrze? Profesjonalisci mówią że największym mankamentem polskich marek jest pomysł prezentacji odzieży w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupców zniechęca nieraz obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje odzież. Najczęściej jednak kupuje to w czym czuje sie atrakcyjnie nie patrząc na to w jakim świetle coś jest pokazane. Zadajmy sobie pytanie o najważniejszą rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w swojej kolekcji każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset bezpretesjonalna koszula, jak mówią najlepiej granatowa oraz czarna. Kolejną rzeczą powinna być marynarka. Najlepiej taka która się nie wyróżnia, pasuje absolutnie do wszystkiego!
Finalną niezbędną rzeczą są modne buty. Ważne żeby były w stonowanym odcieniu i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki

Kategorie: posty