bizuteria-2020.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Świecidełka jest to pojęcie stosunkowo szerokie. W jaki sposób da się dokonać ich podziału? Z przekonaniem przez metal, z którego zostały wykonane oraz które dodatki użyto. My tymczasem sporządzimy kategoryzację pod kątem rodzaju biżuterii.
Zawieszki na Łańcuszku – ubóstwiane od lat, tak samo przez kobiety jak i panów. Delikatna przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zawsze noszona na piersi – kwintesencja niewieściego piękna.
Kolczyki jest następny gatunek nie tylko damskich produktów złotniczych. Z reguły tworzy się je ze białego złota. Wyróżniamy kilka rodzajów spięć, miedzy innymi „Angielski”. Właśnie one pozostają najpopularniejsze na cały świecie zbranży złotniczej.
Sygnety (pierścienie) od lat przystrajają również kobiecą rękę. Wyróżniamy te klasyczne ,ale także wzory ze zdobieniami. Nie zwykle często posiadają określoną symbolikę.
Manele – niewielkie łańcuchy jakie kobiety zazwyczaj ubierają na dłoń, jednak czasami i na nogę, w ostatnich czasach stało się to nieprzeciętnie popularne
Beads – gatunek, jaki wszedł do nas z pięknych Włoch. Korale nakładane są tutaj na mocną bransoletę z zatrzaskiem. Dzięki temu, że są one dostępne w nieliczonej kombinacji modeli prawie wszelka kompozycja pozostaje odmienna.
Na rynku istnieje także wersja mająca swoje korzenie w Ameryce. W której zawieszki pozostają podwieszane do bransolety przy pomocy niewielkiego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im miano charmsy.
Obrączki ślubne – przynależą do działu pierścieni. Ostatnio zdecydowanie zyskały popularności. Wszystkie pary pragną posiadać wzory oryginalne także romantyczną dedykacją.
Zegarki naręczne – nasza końcowa grupa z segmentu biżuterii. Niezwykle często wybierana i przez mężczyzn. Ważny jest nie tylko metal, ale i wkład.
Typów biżuterii pozostaje całkiem sporo. W momencie kiedy dokonujemy wyboru nierzadko warto znaleźć niedużą firmę jubilerską. Wyroby będą niebagatelnie wyższej jakości, co więcej również nieco tańsze.

biżuteria 2020

Kategorie: posty